Adwokat Marcin Kręglewski

Szanowni Państwo

Witam serdecznie na stronie internetowej mojej Kancelarii.

Nazywam się Marcin Kręglewski. Jestem adwokatem i prowadzę kancelarię specjalizującą się w prawie gospodarczym, prawie nieruchomości, prawie budowlanym i prawie autorskim.

Na co dzień świadczę usługi prawne na rzecz przedsiębiorców z branży deweloperskiej i budowlanej, restauracji, agencji reklamowych i firm pożyczkowych. Doradzam i reprezentuję również osoby fizyczne w sprawach dotyczących nieruchomości i inwestycji budowlanych, a także w sprawach spadkowych, karnych i windykacyjnych.

Świadczone przeze mnie usługi polegają na kompleksowej pomocy prawnej w formie udzielania porad prawnych, reprezentowania klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych przed organami władzy publicznej i samorządowej. Ponadto doradzam i reprezentuję moich klientów przy negocjacjach biznesowych dotyczących w szczególności umów inwestycyjnych, transakcji kupna – sprzedaży lub najmu nieruchomości oraz nabycia – zbycia udziałów lub akcji w spółkach.

W mojej pracy wykorzystuje bogate doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej pracy w renomowanych poznańskich kancelariach adwokackich, a także w toku trwającej do dziś współpracy z renomowanymi firmami działającymi na rynku deweloperskim, gastronomicznym i e – commerce. Do każdej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, zawsze poszukując najlepszego rozwiązania dla moich klientów.

Wykształcenie prawnicze uzyskałem na studiach stacjonarnych na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu. Następnie odbyłem aplikację adwokacką zakończoną egzaminem adwokackim i uzyskaniem uprawnień zawodowych adwokata. Ukończyłem także Podyplomowe Studium Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach którego nabyłem specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa autorskiego i ochrony znaków towarowych.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem, zajadłym fanem piłki nożnej i muzyki rockowej oraz pasjonatem górskich wędrówek.